Muista minut
Etusivu
Ladder
Liity/Muokkaa
Foorumi
Uutiset
StarCraft 2
Tiimit & klaanit
Random
Haku
Chat
Replay
Top
Kaikki
Haku
Tutka
Lisää
Turnaukset
Hall of Fame
Rankings
Luo turnaus
Turnaustulokset
Sarjat
Streamit
Lisää/muokkaa
BarCraftit
Foorumi
Lisää
Kalenteri
Sponsorit
Yhteydenotto
ONLINE STREAMIT
ESL SC2
1996 katsojaa
WardiTV
192 katsojaa
Kaikki streamit
TURNAUKSET
Ei turnauksia.
UUSIMMAT UUTISET
ESL SC2 Masters 2024 Spring EU -pud..
ESL SC2 Masters 2024 Spring Europe
Mixulle ensimmäinen CJL-voitto
Serralille kultaa IEM Katowice 2024..
IEM Katowice 2024
TURNAUSTULOKSET
Mixu
@
CommJumity League Cup #5
Serral
@
IEM Katowice 2024
Serral
@
Master's Coliseum 7
Serral
4. @
ESL SC2 Masters 2023 Winter
Serral
@
HomeStory Cup XXIV
UUSIMMAT REPLAYT
Alluton VS Mirzo
Alluton VS Mirzo
Mirzo VS Alluton
Alluton VS Mirzo
Alluton VS Fagballs
Uusimmat
-
Top
-
Kaikki
- Haku
Haku
Pelaajan nimi:
voittaja?
Matchup:
Protoss
Terran
Zerg
vs
Protoss
Terran
Zerg
Voittava rotu:
Protoss
Terran
Zerg
Map:
16-Bit
2000 Atmospheres
Abiogenesis
Abyssal City
Abyssal Reef
Acid Plant
Acolyte
Acropolis
Akilon Flats
Akilon Wastes
Alcyone
Alterzim Stronghold
Antiga Shipyard
Apotheosis
Arid Wastes
Ascension to Aiur
Atlantis Spaceship
Automaton
Backwater
Backwater Gulch
Battle on the Boardwalk
Becket Industries
Bel'Shir Beach
Bel'Shir Vestige
Berlingrad
Blackburn
Blackpink
Blistering Sands
Blood Boil
Blueshift
Bridgehead
Cactus Valley
Catallena
Catalyst
Central Protocol
Cerulean Fall
Cloud Kingdom
Coalition
Coda
Condemned Ridge
Cosmic Sapphire
Crevasse
Crossfire
Curious Minds
Cyber Forest
Daedalus Point
Darkness Sanctuary
Dasan Station
Dash and Terminal
Data-C
Daybreak
Deadwing
Deathaura
Decena
Defenders Landing
Delta Quadrant
Derelict Watcher
Desert Oasis
Disco Bloodbath
Dreamcatcher
Dual Sight
Dusk Towers
Eastwatch
Echo
Entombed Valley
Ephemeron
Equilibrium
ESV Ion
Eternal Dream
Eternal Empire
Ever Dream
Expedition Lost
Foxtrot Labs
Fracture
Frost
Frozen Temple
Fruitland
Galactic Process
Glittering Ashes
Golden Wall
Goldenaura
GSL Legacy of the Void
Habitation Station
Hard Lead
Haeundae
Hardwire
Heavy Rain
Hecate
Honorgrounds
Icarus
iCCup God's Garden
iCCup Match Point
iCCup Pawn Re
iCCup Starlight Breaker
iCCup Testbug
iCCup Valhalla
Iliad
Incineration Zone
Inferno Pools
Inside and Out
Interloper
Invader
Iron Fortress
Jagannatha
Jungle Basin
Kairos Junction
King Sejong Station
King's Cove
Klontas Mire
Korhal Carnage Knockout
Korhal City
Korhal Compound
Korhal Sky Island
Kulas Ravine
Lightshade
Lerilak Crest
Lost and Found
Lost Temple
Mech Depot
Merry Go Round
Metalopolis
Metropolis
Moondance
Moonlight Madness
Muspelheim
Naro Station
Neo Planet S
Neon Violet Square
Nerazim Crypt
New Fighting Spirit
New Gettysburg
New Repugnancy
Newkirk City
Newkirk District
Newkirk Precinct TE
Newkirk Precinct
Newkirk Redevelopment Precinct
Nightshade
Nimbus
Oceanborn
Odyssey
Ohana
Orbital Shipyard
Overgrowth
Oxide
Paladino Terminal
Para Site
Polar Night
Pillars of Gold
Port Aleksander
Pride of Altaris
Proxima Station
Prion Terraces
Purity and Industry
Radhuset Station
Red City
Redshift
Romanticide
Ruins of Endion
Ruins of Seras
Scorched Haven
Scrap Station
Searing Crater
Secret Spring
Sequencer
Shakuras Plateau
The Shattered Temple
Simulacrum
Site Delta
Stasis
Submarine
Slag Pits
Sleepwalker
Solaris
Star Station
Star Station TE
Starchild
Stargazers
Steppes of War
Tal'darim Altar
Terminus
Terraform
Thunderbird
Triton
Tropical Sacrifice
Turbo Cruise '84
Tristram
Twilight Fortress
Typhon Peaks
Ulrena
Vaani Research Station
Waterfall
Waystation
Whirlwind
Winter's Gate
Winter Madness
World of Sleepers
Xel'Naga Caverns
Xel'Naga Fortress
Year Zero
Yeonsu
Zen
Zerus Prime
Pelin pituus yli
ja/tai alle
minuuttia
Liiga:
Custom
Bronze
Silver
Gold
Platinum
Diamond
Master
Grandmaster
Top replay
Esiintyvät yksiköt
Terran
SCV
Marine
Marauder
Reaper
Ghost
Hellion
Battle Hellion
Siege Tank
Thor
Viking
Medivac
Raven
Banshee
Battlecruiser
Tactical Nuke
Widow Mine
Liberator
Cyclone
Zerg
Drone
Overlord
Overseer
Queen
Zergling
Baneling
Roach
Hydralisk
Infestor
Ultralisk
Mutalisk
Corruptor
Brood Lord
Nydus Worm
Viper
Swarm Host
Lurker
Ravager
Protoss
Probe
Zealot
Stalker
Sentry
High templar
Dark templar
Immortal
Colossus
Observer
Warp prism
Phoenix
Void Ray
Carrier
Mothership
Mothership Core
Tempest
Oracle
Adept
Disruptor
Löydettiin
55
replaytä.
Pelaaja1
Pelaaja2
Map
Liiga
DL
Lisätty
Lisääjä
Lataa
Tripal
Valenimi
Tal'darim Altar LE
Custom
332
2011/04/26
valenimi
Valenimi
Sunnysorsa
GSTL GSL TerminusRE
Custom
330
2011/04/26
valenimi
Valenimi
AkaHaze
GSTL GSL Crevasse
Custom
364
2011/04/13
AkaHaze
Valenimi
Bany
MLG Xel'Naga Caverns
Custom
291
2011/04/13
bany
Valenimi
Bany
iCCup Testbug
Custom
306
2011/04/13
bany
Valenimi
Warmos
MLG Metalopolis
311
2011/04/13
Warmos
Valenimi
jantune
GSTL GSL TerminusRE
Custom
279
2011/04/13
Jantune666
Valenimi
Turjake
MLG Shattered Temple
Custom
291
2011/04/13
koju
Magmake
Valenimi
GSTL GSL TerminusRE
Custom
327
2011/03/30
magmake
Magmake
Valenimi
GSTL GSL Crevasse
Custom
327
2011/03/30
magmake
Valenimi
Venomdeath
MLG Shakuras Plateau
Custom
316
2011/03/30
Venomdeath
Valenimi
Venomdeath
MLG Xel'Naga Caverns
Custom
287
2011/03/30
Venomdeath
Valenimi
Venomdeath
iCCup Testbug
Custom
297
2011/03/30
Venomdeath
Surtso
Valenimi
MLG Metalopolis
Custom
292
2011/03/30
Surtso
Jappe
Valenimi
Xel'Naga Caverns
Custom
276
2011/03/30
Jappe2
Edembop
Valenimi
MLG Shattered Temple
Custom
299
2011/03/30
Edembop
Bash
Valenimi
Tal'darim Altar LE
Custom
299
2011/03/26
valenimi
Valenimi
DTZeaLoT
Xel'Naga Caverns
Custom
321
2011/03/26
valenimi
exsy
Valenimi
Shakuras Plateau
Custom
297
2011/03/ 9
valenimi
Valenimi
Namutin
Metalopolis
Custom
293
2011/03/ 9
valenimi
Valenimi
Axu
GSTL GSL Tal'Darim Altar
306
2011/03/ 9
Axu_
Valenimi
Opa
GSTL GSL TerminusRE
Custom
291
2011/03/ 6
valenimi
Mayhemia
Valenimi
Xel'Naga Caverns
Custom
358
2011/02/15
valenimi
Valenimi
Mayhemia
Shakuras Plateau
Custom
320
2011/02/15
valenimi
Valenimi
Mayhemia
Lost Temple
Custom
332
2011/02/15
valenimi
Valenimi
Phlebas
GSTL GSL Crevasse
Custom
323
2011/02/15
Phlebas
Valenimi
Xeanrot
Metalopolis
Custom
317
2011/02/15
valenimi
Aktivisti
Valenimi
Xel'Naga Caverns
Custom
357
2011/02/15
Aktivisti
Valenimi
Kalinski
Lost Temple
Custom
275
2011/02/ 2
valenimi
Valenimi
Danskq
Xel'Naga Caverns
Custom
300
2011/02/ 2
Danskq
Valenimi
Opa
Jungle Basin
324
2011/02/ 2
Emoquit
Valenimi
montzis
Metalopolis
Custom
338
2011/01/ 4
valenimi
Valenimi
topalius
iCCup Starlight Breaker
335
2011/01/ 4
topa12
escobar
Valenimi
iCCup Valhalla
Custom
330
2010/12/21
valenimi
barian
Valenimi
iCCup Match Point
Custom
340
2010/12/ 1
valenimi
Valenimi
Grams
Metalopolis
Custom
329
2010/12/ 1
valenimi
Valenimi
Robertoz
Steppes of War
Custom
338
2010/11/30
Robertoz
Valenimi
nikui
Metalopolis
Custom
332
2010/11/30
valenimi
Valenimi
DFB
Delta Quadrant
Custom
355
2010/11/20
valenimi
Valenimi
Kurafeissi
Xel'Naga Caverns
Custom
333
2010/11/20
valenimi
Valenimi
SafeAsMilk
Metalopolis
353
2010/11/20
Korsto
Valenimi
Ranfel
Delta Quadrant
Custom
306
2010/11/13
valenimi
Pumaska
Valenimi
Blistering Sands
Custom
326
2010/11/13
Pumaska
Valenimi
Hacksu
Shakuras Plateau
Custom
353
2010/11/ 6
valenimi
Valenimi
Hacksu
Jungle Basin
Custom
350
2010/11/ 6
valenimi
Valenimi
Hacksu
Xel'Naga Caverns
Custom
391
2010/11/ 6
valenimi
Malecious
Valenimi
Scrap Station
Custom
321
2010/11/ 6
Malecious
Malecious
Valenimi
Metalopolis
Custom
342
2010/11/ 6
Malecious
Valenimi
drafiz
Shakuras Plateau
Custom
337
2010/11/ 6
drafiz
Valenimi
Acedy
Lost Temple
Custom
394
2010/11/ 6
valenimi
Valenimi
Edembop
Blistering Sands
Custom
349
2010/11/ 6
Edembop
Valenimi
FiNdoR
Lost Temple
Custom
336
2010/10/30
valenimi
Valenimi
Dzarg
Blistering Sands
Custom
345
2010/10/30
Dzarg
Valenimi
Protosser
Steppes of War
Custom
373
2010/10/ 9
valenimi
Valenimi
EQQ
Blistering Sands
Custom
344
2010/10/ 9
EQQ